Artystyczne malunki śścienne
Malujemy różnymi stylami od grafiki, przez malowidła przypominające szkic ołówkiem, bajkowe animacje, malunki monochromatyczne, gwasze, malowidła realistyczne po dekoracje 3D. Wykonujemy artystyczne malowidła ścienne zarówno przy użyciu pędzla jak i aerografu, co pozwala na dopasowanie techniki do oczekiwań naszego Klienta.
Malujemy obrazy ścienne, reklamę malowaną w pomieszczeniach oraz na ścianach zewnętrznych, podejmujemy każde wyzwanie (im trudniej, tym lepiej). Ponadto projektujemy logotypy dla firm, wykonujemy szyldy, reklamy i wszelkiego rodzaju dekoracje malarskie. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy profesjonalną realizację.

Nasz sposób działania wygląda następująco:
- po kontakcie z klientem i poznaniu jego oczekiwań przechodzimy do ustalenia ceny - ta zależy od poziomu realizmu, zagęszczenia szczegółów, ilości malowanych metrów - gdy klient jest zdecydowany, a cena ustalona możemy wykonać indywidualny projekt (po wpłacie zaliczki), lub wykonujemy projekt zlecony przez klienta - no i czas na realizację w umówionym terminie.

O nas - artystyczne malowanie

Deco Inspiracje prowadzą Beata i Michał Sikora. Nasza praca jest dla nas pasją, dzięki czemu całkowicie angażujemy się w każde zlecenie.
Usługi artystyczne oferujemy od 2003 roku. Początkowo działaliśmy osobno, jednakże w duecie pracujemy dwa razy szybciej, no i artystycznie się uzupełniamy. Przy większych zleceniach kompletujemy zespół osób, który poradzi sobie nawet z największym wyzwaniem.
Zdobyte przez nas doświadczenie gwarantuje wysoką jakość malowanych dekoracji ściennych, niezależnie od stylu ich wykonania.
Artystyczne malowanie ścianArtystyczne malowanie ścianArtystyczne malowanie ścian
artystyczne malowanie ścian MALOWIDŁA ŚCIENNE dekoracje bajkowe graffiti MURALE reklama malowana
malarstwo ścienne OBRAZY NA PŁÓTNIE dekoracje malowane do przedszkoli dekoracje pokoju dziecięcego dekoracje restauracji barów