Kolor ściany w pokoju

Ręcznie robiona drewniana skrzynia połączeniem funkcjonalności i estetyki.

Drewno jest wdzięcznym surowcem, który sam w sobie posiada pewien urok.
Przedmioty z niego wykonane mogą spełniać zarówno funkcję ozdobną jak i funkcjonalną.

Jednym z takich przedmiotów, który łączy obie funkcje jest drewniana skrzynia, w której możemy schować pościele, zabawki czy ciuchy. Po zamknięciu jednak podziwiamy tylko jej misterne żłobienia czy piękne malowidła, zdobiące ścianki skrzyni.

Ręcznie malowana dekoracja ściany dodaje szlachetności wnętrzom.

Często zastanawiamy jak nadać wyrazu naszemu wnętrzu, bez pozbywania się przestrzeni użytkowej.
Idealnym rozwiązaniem jest malowidło ścienne, które możemy dopasować do wnętrza i naszej osobowości. Ręcznie wykonany rysunek na ścianie będzie oryginalnym i zarazem artystycznym wykończeniem wnętrza, w którym mieszkam.
Taki rodzaj dekoracji doceniany był już w starożytności czy średniowieczu, gdzie artyści zdobili wnętrza znamienitych domostw, zamków, czy kościołów.

Metaloplastyka coraz modniejszy sposób wzbogacania wnętrza.

Ozdoby wykonane przez dobrego metaloplastyka są małymi dziełami sztuki, tak jak w secesji możemy posiadać przedmioty piękne i użyteczne.
Nie tylko eleganckie świeczniki, nadające się do nowoczesnego wnętrza, ale także łóżka misternie zdobione w taki sposób, że wydaje się, iż materac podtrzymują cztery drzewa a ich połączone konary tworzą dekoracyjne szczyty.

Ręcznie robiona ceramika uprzyjemni zimowy wieczór przy herbacie.

Niektóre przedmioty sprawiają najwięcej przyjemności, gdy się z nich korzysta.
Jednym z nich jest np. ręcznie wykonana filiżanka, która uprzyjemnia codzienne picie herbaty czy rozmowy przy kawie. Naczynia wykonane z gliny jak każdy ręcznie robiony przedmiot roztacza wokół siebie pewnego rodzaju magię.
Wszyscy ci, którzy cenią prostotę i naturalność będą zachwyceni garnkami wypalanymi bez dodatkowych barwników, natomiast miłośnicy kolorów znajdą coś dla siebie w warsztatach, gdzie rzemieślnicy korzystają barwników.
Cudowne jest to, że możemy zamówić taki zestaw filiżanek, jaki podpowiada nam wyobraźnia i zmysł estetyczny.

Odkopywanie zapomnianych skarbów.

Idealnym miejscem na znalezienie przedmiotów z duszą jest targ staroci, gdzie możemy znaleźć pracę dawnych rzemieślników wzbogaconą o historię, zamkniętą w każdym z przedmiotów.
W tym miejscu możemy odnaleźć zarówno ręcznie wykonane meble, które tylko czekają, aby ponownie z nich korzystać; zapomniane rzeźby, które idealnie wkomponują się w wystrój naszego pokoju; jak i jedyny w swoim rodzaju stary miecz wykuty przez kowala, który dziś będzie cudownie wyglądał zawieszony nad kominkiem.

Ręcznie robione dekoracje do domu lub mieszkania

W dzisiejszych czasach coraz modniejsze stają się ręcznie wykonywane przedmioty, zdobienia, które nadają wyjątkowego charakteru wnętrzom.

Wszystko przez ich unikatowość i wartość pracy rąk ludzkich, no i oczywiście fakt, że taki przedmiot idealnie odwzorowuje nasz gust i osobowość.

Rękodzieło ma też taką zaletę, że jeśli jest wykonywane pod zamówienie, to można idealnie dopasować je do naszego wnętrza.

Artystyczne malowanie ścianArtystyczne malowanie ścianArtystyczne malowanie ścian
artystyczne malowanie ścian MALOWIDŁA ŚCIENNE dekoracje bajkowe graffiti MURALE reklama malowana
malarstwo ścienne OBRAZY NA PŁÓTNIE dekoracje malowane do przedszkoli dekoracje pokoju dziecięcego dekoracje restauracji barów